Ikaalisten Golf

Yhteystiedot

 

Ikaalisten Golf

Yliskyläntie 1411

39580 Riitiala

 

Caddiemaster ja klubikahvio

03 458 5210

ikaalisten.golf@ikg.fi

 

Sihteeri

Marko Hulkkonen

sihteeri@ikg.fi

045 870 6995

 

Ladykapteeni

Elina Seilo

elina@seilo.fi

0400 783 137

 

Kapteeni

Pertti Kohtala

pekohtal@gmail.com

044 986 8125

 

Ikaalisten Golf ry hallitus

 

Puheenjohtaja

Heikki Mäkinen

heikki.makinen90@hotmail.com

050 410 2501

 

Varapuheenjohtaja

Simo Eloranta

s.p.eloranta@gmail.com

0400 600 455

 

Tapani Sillanpää

tapani.sillanpaa@ippnet.fi

0400 635 068

 

Tomi Tuomisto

tomi.tuomisto@gmail.com

044 550 0649

 

Hannu Turunen

hannu.turunen@ippnet.fi

0400 638 586

 

Saara Viitaharju

saara.viitaharju@gmail.com

040 716 8346

 

Marko Huhta

marko.huhta@gmail.com

040 353 2424

 

 

Kilpailu- ja tasoitustoimikunta

Hannu Turunen

hannu.turunen@ippnet.fi

0400 638 586

Reijo Lempinen

info@ikitaito.fi

050 300 3150

Tapani Sillanpää

tapani.sillanpaa@ippnet.fi

0400 635 068

Tuomo Hömmö


Naistoiminta

Saara Viitaharju

saara.viitaharju@gmail.com

040 716 8346

Elina Seilo

elina@seilo.fi

0400 783 137

 

Senioritoiminta

Mikko Ala-Kauhaluoma

mikkoalakauhaluoma@hotmail.com

0400 322 168

Anneli Kinnunen

 

Viestintä- ja markkinointi

Marko Huhta

marko.huhta@gmail.com

040 353 2424

Simo Eloranta

s.p.eloranta@gmail.com

0400 600 455

 

Klubikisat

Marko Nilosaari

marko.nilosaari@xometal.com

045 156 5727

Harri Käkelä

harrikakela@icloud.com

040 5488321

 

Junioritoiminta

Henri Sarin

040 419 5087

henri.kattomaalaus@gmail.com

 

Seuran kenttävastaava

Tapani Sillanpää

tapani.sillanpaa@ippnet.fi

0400 635 068

 

Ikaalisten Golf Oy

 

Kenttämestari


Miikka Vainionpää

miikka.vainionpaa@ikg.fi

044 256 8380

 

Hallitus


Puheenjohtaja

Asko Vainionpää

0400 305 471

asko.vainionpaa@ikg.fi


Varapuheenjohtaja

Erkki Kulovuori

043 217 5530

erkki.kulovuori@ipp.fi


Sihteeri

Raimo Holma

040 504 2928

raimo.holma@gmail.com


Ari Kulmanen

050 527 3652

ari.kulmanen@ikaalistenluomu.fi


Seppo Niemi

050 523 9496

seppo.niemi@is-tarvike.fi


Heikki Mäkinen

050 410 2510

heikki.makinen90@hotmail.com


 Ikaalisten Golf | Yliskyläntie 1411, 39580 RIITIALA | puh. 03 458 5210 | mail: ikaalisten.golf@ikg.fi | www.ikg.fi  Facebook   Ikaalisten Golf