Ikaalisten Golf

Yhteystiedot

 

Ikaalisten Golf

Yliskyläntie 1411

39580 Riitiala

 

Caddiemaster ja klubikahvio

045 870 6995

ikaalisten.golf@ikg.fi

 

Sihteeri

Marko Hulkkonen

sihteeri@ikg.fi

040 515 7897

 

Ladykapteeni

Mariina Rintamäki

mariina.rintamaki@ippnet.fi

045 671 7139

 

Kapteeni

Pertti Kohtala

pekohtal@gmail.com

044 986 8125

 

Ikaalisten Golf ry hallitus

 

Puheenjohtaja

Heikki Mäkinen

heikki.makinen@kankari.fi

050 410 2501

 

Varapuheenjohtaja

Simo Eloranta

s.p.eloranta@gmail.com

0400 600 455

 

Tapani Sillanpää

tapani.sillanpaa@ippnet.fi

0400 635 068

 

Tomi Tuomisto

tomi.tuomisto@gmail.com

044 550 0649

 

Hannu Turunen

hannu.turunen@ippnet.fi

0400 638 586

 

Saara Viitaharju

saara.viitaharju@gmail.com

040 716 8346

 

Marko Huhta

marko.huhta@gmail.com

040 353 2424

 

 

Kilpailu- ja klubitoimikunta

Hannu Turunen

hannu.turunen@ippnet.fi

0400 638 586

Marko Nilosaari

marko.nilosaari@xometal.fi

045 156 5727

Tapani Sillanpää

tapani.sillanpaa@ippnet.fi

0400 635 068

Tuomo Hömmö

040 504 2927

Matti Pylväläinen

050 371 9346


Naistoimikunta

Saara Viitaharju

saara.viitaharju@gmail.com

040 716 8346

Päivi Rytkönen

040 722 5395

 

Senioritoiminta

Mikko Ala-Kauhaluoma

mikkoalakauhaluoma@hotmail.com

0400 322 168

Anneli Kinnunen

 

Tiedotustoimikunta

Marko Huhta

marko.huhta@gmail.com

040 353 2424

Simo Eloranta

s.p.eloranta@gmail.com

0400 600 455

 

Koulutus- ja junioritoimikunta

Henri Sarin

040 419 5087

henri.kattomaalaus@gmail.com

Harri Käkelä

harrikakela@icloud.com

040 548 8321


Tasoitustoimikunta

Marko Hulkkonen

sihteeri@ikg.fi

040 515 7897



Ikaalisten Golf Oy

 

Kenttämestari


Harri Käkelä

harrikakela@icloud.com

040 548 8321

 

Hallitus


Erkki Kulovuori

erkki.kulovuori@ipp.fi

043 217 5530


Marko Nilosaari

marko.nilosaari@xometal.fi

045 156 5727


Ari Kulmanen

ari.kulmanen@ikaalistenluomu.fi

050 527 3652


Seppo Niemi

seppo.niemi@is-tarvike.fi

050 523 9496


Heikki Mäkinen

heikki.makinen@kankari.fi

050 410 2510


 Ikaalisten Golf | Yliskyläntie 1411, 39580 RIITIALA | puh. 03 458 5210 | mail: ikaalisten.golf@ikg.fi | www.ikg.fi  Facebook   Ikaalisten Golf